O nas


Historia

Firma CZA-NET IT powstała w 2005 roku. Głównym obszarem działania było wdrażanie na terenie całej polski systemów kadrowo-płacowych oraz finansowo-księgowych. Długoletnia praca w tym obszarze pozwoliła zebrać bezcenne doświadczenie, które wykorzystujemy do dnia dzisiejszego, wspierając naszych klientów. Kolejne lata działalności firmy to praca z nowymi technologiami, wdrażanie i zapoznawanie się z coraz to nowymi systemami które mają ogromny wpływ i znaczenie w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.


Ciągły rozwój firmy pozwolił na podjęcie współpracy z kilkoma dużymi korporacjami co było dla Firmy ogromnym sukcesem i wyróżnieniem na rynku lokalnym.

Dlaczego my?

Dziś cechuje nas doświadczenie zdobyte w ciągu tych lat aktywnej obecności na rynku. Dzięki stałym kontaktom z naszymi klientami oraz partnerami w biznesie możemy poznawać oraz w pełni zaspokajać nowo powstające potrzeby naszych klientów. Chęć bycia rzetelnym partnerem w biznesie ma przełożenie na logikę oraz działania firmy. Wymaga to ciągłego rozwoju, usystematyzowanej struktury firmy oraz niezawodności w działaniu.


Te cechy świadczą o mocnym wizerunku firmy, jaki utrzymuje się wśród naszych klientów i partnerów biznesowych.

Co oferujemy?

W chwili obecnej firma CZA-NET IT świadczy pełen zakres usług: od konsultingu, dostawy sprzętu, rozwiązań internetowych, integracji oprogramowania, dostosowania systemów informatycznych do potrzeb klienta, aż po opiekę wdrożeniową, outsourcing i usługi szkoleniowe oraz serwis posprzedażowy.

Co nas wyróżnia?

Wychodząc na przeciw naszym klientom i ich potrzebom wyspecjalizowaliśmy się we wdrożeniach systemów ERP, MES czy OEE z wykorzystaniem w wielu branżach i gałęziach przemysłu.


Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i możliwościami jakie mogą dać Ci zintegrowane systemy informatyczne i jak pomogę efektywniej zarządzać swoim przedsiębiorstwem.